WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Zaprezentowano nowy wizerunek MOKSiAL w Szklarskiej Porębie

Od Adrian Klimas 10-10-2018 : 17:13

Po wielu latach gruntownego remontu doczekał się Miejski Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie. Dziś w obecności władz miasta odnowiony obiekt został zaprezentowany mieszkańcom. Więcej w materiale filmowym.

 

 

 

Wymiana dachu, termomodernizacja budynku, wymiana instalacji elektrycznej konieczna była nie tylko ze względów estetycznych ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa. Niemniej nowa elewacja chyba wszystkim się podoba. 

Tegoroczne prace są kontynuacją wcześniejszych, prowadzonych w poprzednich latach. Cztery lata temu w budynku wymieniono okna oraz wyremontowano pracownie, w których prowadzone są zajęcia. Rok temu odnowiono dach.

Co ważne remont nie kosztował miasta ani złotówki. Koszt prac, a więc ok. 600 tysięcy złotych w całości pokryła Zdrojowa Invest na zasadzie kompensacji zaległych zobowiązań.

Bardzo możliwe że w kolejnych latach remontu doczekają się także korytarze i klatki schodowe wewnątrz budynku.

Miejski Ośrodek Kultury i Aktywności lokalnej jest ważny nie tylko dla mieszkańców, którzy mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Odgrywa także ważną rolę w organizacji imprez i działaniach promocyjnych miasta.

 

 | 711 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 6 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry