WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Nie zapłacił za hotel, część wyposażenia hotelu zniszczył, a część ukradł.

Od KMP JG 05-10-2018 : 12:56

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież i zniszczenie mienia w jednym z hoteli na terenie powiatu jeleniogórskiego. Mężczyzna nie dość, że nie zapłacił za pobyt w hotelu, to ukradł znajdujące się tam wartościowe przedmioty i zniszczył wyposażenie zajmowanego pokoju. Wartość skradzionego i zniszczonego mienia oszacowano na ok 1600 zł. Mężczyzna przyznał się do tego przestępstwa i oświadczył, że łup sprzedał. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który wynajął pokój w jednym z hoteli na terenie powiatu jeleniogórskiego.

Mężczyzna w październiku br w jednym z hoteli znajdującym się na terenie powiatu jeleniogórskiego, wynajął pokój. Niestety nie miał zamiaru zapłacić za usługę, opuszczając pokój hotelowy ukradł sejf, suszarkę do włosów i lustro. Ponadto zniszczył wyposażenie pokoju hotelowego – szafę, toaletę, porysował również ściany. Właściciel hotelu poniósł straty w wysokości 1600 zł.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby podejrzewanej o ten czyn. W wyniku prowadzonych działań i zebranych w tej sprawie informacji zatrzymali 24-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzież i zniszczenie mienia.

Jeleniogórzanin przyznał się do popełnienia tych przestępstw. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

podinsp. Edyta Bagrowska

 

 

 | 1241 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 6 + 3 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry