WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Sport

Zapowiedź spotkań IV ligi dolnośląskie, klasy okręgowej i A-klasy

Od Adrian Klimas 05-10-2018 : 12:13

W najbliższy weekend (6-7 października) rozegrane zostaną spotkania w ramach rozgrywek IV ligi dolnośląskiej, klasy okręgowej i A-klasy. Poniżej zestaw par.

 

IV liga dolnośląska (grupa zachodnia)

 

sobota, 6 października 2018:

Karkonosze Jelenia Góra - AKS Strzegom, godz. 15:00
Sparta Grębocice - Chrobry II Głogów, godz. 15:00
3KF Włókniarz Mirsk - Victoria Ruszów, godz. 15:00
Orla Wąsosz - Górnik Złotoryja, godz. 15:00

niedziela, 7 października 2018:

Apis Jędrzychowice - BKS Bolesławiec, godz. 11:00
Orkan Szczedrzykowice - Sparta Rudna, godz. 15:00 w Legnicy
Odra Ścinawa - Prochowiczanka Prochowice, godz. 16:00

Pauzuje Stal Chocianów.


 

Klasa okręgowa

 

sobota, 6 października 2018:

Hutnik Pieńsk - Pogoń Świerzawa, godz. 15:00
Gryf Gryfów Śląski - Lotnik Jeżów Sudecki, godz. 15:00
Piast Wykroty - Cosmos Radzimów, godz. 15:00
Granica Bogatynia - Łużyce Lubań, godz. 15:00
GKS Warta Bolesławiecka - Piast Bolków, godz. 15:00
Woskar Szklarska Poręba - Włókniarz Leśna, godz. 16:00
Stella Lubomierz - Chrobry Nowogrodziec, godz. 16:00

niedziela, 7 października 2018:

Nysa Zgorzelec - Olimpia Kamienna Góra, godz. 15:00


 

A-klasa

 

grupa I:

niedziela, 7 października 2018:

Kwarc Pisarzowice - KS Łomnica, godz. 11:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 11:00
Bóbr Marciszów - Lechia Piechowice, godz. 11:00
Halniak Miłków - Orzeł Wojcieszów, godz. 11:00
Orzeł Mysłakowice - Olimpia Kowary, godz. 11:00
Czarni Strzyżowiec - Pogoń Wleń, godz. 15:00
Budowlani Wojcieszów - Czarni Przedwojów, godz. 15:00

grupa II:

sobota, 6 października 2018:

Czarni Lwówek Śląski - Granica Miłoszów, godz. 15:00
Iskra Łagów - Chmielanka Chmieleń, godz. 16:00
LZS Kościelnik - Błękitni Studniska Dolne, godz. 16:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Piast Zawidów, godz. 16:00

niedziela, 7 października 2018:

Pogoń Markocice - KS Stara Kamienica, godz. 15:00
WKS Żarki Średnie - Skalnik Rębiszów, godz. 15:00
Olsza Olszyna - Zjednoczeni Porajów Kopaczów, godz. 15:00

grupa III:

sobota, 6 października 2018:

GKS Iwiny - Twardy Świętoszów, godz. 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Orzeł Gościszów, godz. 16:00

niedziela, 7 października 2018:

KS Łąka - Rybak Parowa, godz. 11:00
LKS Ocice - GKS Gromadka, godz. 15:00
LZS Brzeźnik - LZS Łaziska, godz. 15:00
KS Stare Jaroszowice - Sparta Zebrzydowa, godz. 15:00
Leśnik Osiecznica - Górnik Węgliniec, godz. 15:00



| 486 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 10 + 2 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry