WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Pławna - Jelenia Góra: Utrudnienia w ruchu

Od lwowecki.info 05-10-2018 : 09:41

Trwają remonty dróg powiatowych łączących powiaty lwówecki i jeleniogórski. Praktycznie zakończono prace na odcinku pomiędzy Wleniem, a Nielestnem. W ramach tego zadania wykonano przebudowę 800 m drogi, która obejmowała wykonanie nowej nawierzchni oraz przebudowę przystanku autobusowego z wykonaniem peronu i budową 35 m chodnika. Wzmocniono również obiekt mostowy.

 

Aktualnie trwają prace na pomiędzy Łupkami a skrzyżowaniem w kierunku Zamku Lenno i Kleczy. Tutaj zostanie wyremontowane 1.400 metrów jezdni. Łączny koszt prac to 1O97.5O3 zł.

W najbliższym czasie rozpocznie się remont mostu w Strzyżowcu. Wszystkie prace jak zapewnia pan Marcin Fluder w wywiadzie dla Muzycznego Radia zostaną, zakończone jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Starosta lwówecki Marcin Fluder - Kończymy etap w Nielestnie który jest realizowany z projektu naprawy obiektów inżynieryjnych. Zaczynamy etap Wleń - Łupki, jak i również będziemy rozpoczynali inwestycję mostową w miejscowości Strzyżowiec, gdzie będzie remontowany most. Tutaj ruch nie będzie całkowicie wstrzymany, zostanie wykonany przejazd. Te najgorsze odcinki łączące powiaty jeleniogórski i lwówecki będą wyremontowane jeszcze w tym roku.

 
REMONT DROGI W MIEJSCOWOŚCI ŁUPKI

REMONT DROGI W MIEJSCOWOŚCI ŁUPKI

REMONT DROGI W MIEJSCOWOŚCI ŁUPKI| 579 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 2 + 8 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry