WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Jak prawidłowo dobrać długość eleganckich spodni?

Od 05-10-2018 : 08:08

"Właściwa" długość spodni jest kwestią wielu dyskusji, jeśli chodzi o zasady stylu. W końcu jednak długość spodni - jest wyborem każdego i bardzo zależy od: osobistych preferencji, estetyki, sylwetki. Oto jednak najczęściej spotykane długości, które prawdopodobnie będą dobrym wyborem, gdy chcesz właściwie założyć spodnie eleganckie, a także wskazówki dotyczące wyboru długości spodni dla Ciebie.

 

Różne długości spodni: kwestia „przerwy”
 

Mówiąc „przerwa” mamy na myśli miejsce od końca cholewy buta do miejsca, w którym kończą się spodnie. Styl powyżej kostki może być naprawdę lubiany przez niektórych nowoczesnych mężczyzn, ale mimo tego większość panów czuje się bardziej komfortowo gdy nosi spodnie eleganckie „bez przerw”, gdzie nogawka spodni po prostu lekko muska wierzch buta.

 

Co o ten sposób noszenia spodni mówi o Tobie? Jestem nowoczesny, modny, dbający o precyzyjne krawiectwo i dążenie do bycia modnym, europejskim dżentelmenem. Warto pamiętać, że taka długość spodni wygląda najlepiej na szczupłych bądź niskich panach, bądź takich którzy cenią sobie włoską modę – w którą to ta długość wpisuje się idealnie.
 

Jeśli „brak przerwy” jest dla Ciebie trochę zbyt modne, ale nadal chcesz być osadzony we współczesnym stylu, lekka przerwa jest odpowiednim wyborem. Najlepiej wygląda, gdy spodnie eleganckie mają nogawkę nieco dłuższą niż z przodu. Ten sposób noszenia mówi o Tobie: „chcę być współczesny i aktualny, ale nie modny na siłę.” Dobrą wiadomością jest to, że spodnie eleganckie dobrze leżą właściwie na każdym.

 

Swobodny styl
 

Natomiast spodnie leżąca swobodnie na cholewie buta, nieco dłuższe – lecz nienachalnie jest to idealny wybór dla osób o bardziej konserwatywnym stylu, które nie chcą korzystać z dwóch wyżej wymienionych długości.

 

Bez względu na to, jaka długość spodni eleganckich przemawia do Ciebie najbardziej warto zajrzeć na manwoman.co i wypróbować świeżo zdobytą wiedzę na temat tych różnych możliwości w praktyce. Kto wie, być może będziesz lepiej wyglądać z tą minimalną przerwą niż bez? Watro spróbować!

 | 421 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 2 + 3 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry