WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Przystań wodna czy wysypisko śmieci?

Od lwowecki.info 04-10-2018 : 16:40

Zdjęcia nadesłane przez czytelników portalu lwowecki.info mówią wszystko. Tak oto wygląda ?przystań?, miejsce odpoczynku kajakarzy spływających rzeką Bóbr w miejscowości Dębowy Gaj w gminie Lwówek Śląski.

Jest piękna tablica i … wokół niej wysypisko śmieci. Nasi czytelnicy zwracają uwagę, iż poprzednim razem jak wizytowali to miejsce wyglądało ono jeszcze gorzej. Oczywiście samo się nie naśmieciło. Jednak może warto byłoby zdecydowanie bardziej o nie zadbać? 

rofesjonalne zejście do wody, wiata chroniąca przez upalnym słońcem i deszczem, ławostoły, kosze na śmieci, wyznaczone miejsce do grilla, utwardzona droga dojazdowa? To niektóre z pomysłów wspomnianych przez naszych czytelników. Tak ponoć jest na całym świecie? 

A u nas? Ciągle słyszymy jak to lokalne władze mówią o rozwoju turystyki. Faktem jest, iż w ostatnich kilku latach spływy kajakowo- pontonowe przyciągają mnóstwo turystów. Tylko, co z tego, jak Ci turyści po kilku godzinach spędzonych na urokliwej rzece Bóbr nie są tu „siłą zatrzymywani”, a wręcz witani w taki sposób jak na załączonym obrazku. Lokalne władze jakby nie dostrzegały potrzeb tej gałęzi turystyki, która w przyszłości może stać się jej motorem napędowym, nie dostrzegają potrzeb turystów, nie prezentują dla nich profesjonalnej, szerokiej oferty, która mogłaby faktycznie zatrzymać takiego turystę tu na miejscu.| 742 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 8 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry