WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

15-latek zatrzymany za serię kradzieży z włamaniem do altanek.

Od KMP JG 03-10-2018 : 08:09

Policjanci zatrzymali 15-latka, który ma na swoim koncie co najmniej 20 przestępstw przeciwko mieniu, których dopuścił się w Jeleniej Górze od lipca do września br. Są to kradzieże z włamaniem do altanek. Policjanci ustalili, że nieletni ma na koncie więcej podobnych czynów. Obecnie policjanci ustalają kolejnych pokrzywdzonych, a oni szacują poniesione straty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 15-latka podejrzanego o serię kradzieży z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, 15-latek ma na koncie co najmniej 20 przestępstw przeciwko mieniu, których dopuścił się od lipca do września br. w Jeleniej Górze. Są to kradzieże z włamaniem do altanek. Jego łupem padły narzędzia, kable, elektronarzędzia, sprzęt ogrodniczy i inne przedmioty metalowe, które to następnie sprzedawał w punktach skupu złomu lub innym osobom. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą blisko 15 tysięcy złotych.

Policjanci ustalili, że nieletni ma na koncie więcej podobnych czynów. Obecnie funkcjonariusze ustalają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, kolejnych pokrzywdzonych oraz poniesione przez nich straty.

Teraz o dalszym losie 15-latka zadecyduje sąd rodzinny.

podinsp. Edyta Bagrowska| 509 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 2 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry