WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Aresztowany za serię kradzieży sklepowych. Uczynił sobie z nich stałe źródło dochodu.

Od KMP JG 02-10-2018 : 12:31

Na 2 miesiące do aresztu trafił 20-latek zatrzymany przez policjantów za serię kradzieży w jeleniogórskich sklepach. Jego łupem padło mienie o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Była to odzież, perfumy, zabawki na szkodę jeleniogórskich sklepów i drogerii. Mężczyzna był wielokrotnie zatrzymywany za te czyny. Obecnie policjanci ustalają kolejnych pokrzywdzonych. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany od sierpnia do września br. dopuścił się w Jeleniej Górze serii kradzieży w jeleniogórskich sklepach. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu kradł odzież, drogie perfumy i zabawki. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych. Skradzione mienie później sprzedał przygodnie spotkanym osobom.

20-latek był wielokrotnie zatrzymywany za kradzieże w jeleniogórskich sklepach. Kradnie , jak sam przyznaje „co mu wpadnie w ręce”.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają kolejnych pokrzywdzonych, a oni szacują poniesione straty. Teraz za kradzieże grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące, w związku z tym, iż z kradzieży uczynił sobie stałe źródło dochodu.

podinsp. Edyta Bagrowska| 719 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 8 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry