WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Bieg sztafetowy "Wokół Niepodległości"

Od KMP JG 02-10-2018 : 10:37

Jeleniogórscy policjanci wraz z innymi służbami mundurowymi wzięli udział w biegu sztafetowym "Wokół Niepodległości" w ramach obchodów 100-lecia niepodległości. Organizatorem imprezy jest Komendant Główny Straży Granicznej. Bieg odbył się 2 października br. w godzinach nocnych i wczesnoporannych.

 

2 października 2018 roku w regionie jeleniogórskim odbył się bieg sztafetowy „Wokół Niepodległości” zorganizowany na 100-lecie niepodległości przez KG Straży Granicznej. Udział w nim biorą funkcjonariusze i pracownicy służb mundurowych, w tym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Uczestnicy biegną wzdłuż polskiej granicy nieprzerwanie przez 18 dni, pokonując dystans ok. 3600 km.

Przez region jeleniogórski sztafeta biegła 2 października br. w godzinach nocnych i wczesnoporannych.

Policjanci z garnizonu policji jeleniogórskiej biegli na następujących odcinkach:

  1. Odcinek nr 189 rozpoczął się w Podgórzynie ok. godziny 02.47. Przejęcie sztafety nastąpiło w zatoczce PKS. Na tym odcinku biegli –asp. szt. Jerzy Urban oraz asp.szt. Tomasz Ciepliński

  2. Odcinek nr 190 rozpoczął się w Piechowicach około godziny 3.53 ,a przejęcie sztafety nastąpiło w zatoczce MZK, na pęti autobusowej przez asp.szt. Maję Mejer oraz Jolantę Siarkiewicz.

  3. Odcinek nr 191 –początek około, godzinie 4.37 . Sztafetę przejęli insp. Zbigniew Markowski, podinsp. Marek Urbański oraz asp.szt. Dariusz Gutowski w zatoczce przed Zakrętem Śmerci. Trasa kończyła się na Rozdrożu Izerskim, gdzie szafetę przejęły służby mundurowe z terenu Zgorzelca.

Policjanci z odcinka 189 oraz 190 towarzyszli kolegom do zakończenia biegu do Rozdroża Izerskiego i wspónie zakończyli sztafetę.

 

podinsp. Edyta Bagrowska

 | 179 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 6 + 4 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry