WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Piknik pełen atrakcji na Zabobrzu

Od organizator 01-10-2018 : 08:06

W najbliższą sobotę, 6 października, jeleniogórskie spółki miejskie połączą swoje siły i już dziś zapraszają do wspólnej zabawy podczas II Jeleniogórskiego Pikniku Komunalnego. 

 

W myśl hasła przewodniego "Okaż kulturę - chroń naturę" będziemy zachęcać Państwa do wspólnej troski o nasze miasto, odpowiedzialnego gospodarowania odpadami, przemieszczania się komunikacją miejską oraz racjonalnego korzystania z wody.

Piknik został objęty honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, Pana Marcina Zawiłę. 

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, w tym m.in:

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej rozwieją wszelkie wątpliwości co do prawidłowego segregowania odpadów, a każdy śmiałek będzie mógł zasiąść za kierownicą "śmieciarki".

Miejski Zakład Komunikacyjny zaprezentuje nowoczesny autobus służący na co dzień pasażerom komunikacji miejskiej.

Na stoisku Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji "WODNIK" dowiecie się Państwo, co można znaleźć w sieci kanalizacyjnej i dlaczego wrzucanie do niej odpadków jest niebezpieczne, a chętni będą mogli skorzystać z warsztatów chemicznych.

Termy Cieplickie zaproszą do strefy rekreacji i chilloutu, gdzie na wygodnych leżakach będzie można odetchnąć od nadmiaru wrażeń.

Ponadto wesprą nas służby miejskie - policja, Straż Miejska oraz straż pożarna, które zaprezentują sprzęt i pojazdy wykorzystywane w codziennej pracy.

TKKF "Orle" zdradzi tajniki gry w bule, jeleniogórska firma "Olinek" zadba o aktywną zabawę dla najmłodszych, a na łasuchów będzie czekał kącik z poczęstunkiem przygotowanym przez Stowarzyszenie Goduszyn.

Jeśli te atrakcje jeszcze kogoś nie przekonały, aby spędził sobotnie popołudnie razem z nami, to mamy dla Państwa "wisienkę na torcie". Każdy pełnoletni uczestnik pikniku będzie miał szansę wziąć udział w Wielkim Quizie Wiedzy o Spółkach Komunalnych, w którym główna nagroda to rodzinny lot balonem!

Organizacja pikniku została wsparta przez Dolnośląskie Forum Wodociągowe oraz Jeleniogórską Spółdzielnię Mieszkaniową.

Serdecznie zapraszamy na tereny zielone przy ul. Wiłkomirskiego!| 512 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 10 + 8 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry