WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

W Piechowicach przywitali jesień

Od Adrian Klimas 29-09-2018 : 18:32

Na pięknych terenach Pałacu Pakoszów odbył się dziś (29.09) piechowicki Dzień Jesieni.

 

W tym roku w Piechowicach po raz dziewiąty odbył się Dzień Jesieni – impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz imprez miejskich.

- Wydarzenie oprócz mieszkańców co roku przyciąga sporą grupę gości spoza Piechowic – z Cieplic, Jeleniej Góry na których tereny Pałacu Pakoszów działają jak magnes – powiedziała Anna Kalisz z Piechowickiego Ośrodka Kultury.

Zabawa rozpoczęła się punktualnie o godzinie 14:00. Chwilę później na scenie pojawił się doskonale znany lokalnej publiczności zespół „Szyszak”, którego koncertu w pięknych okolicznościach przyrody i przy cieple ogniska słuchała grupka uczestników. Później ruszyły konkursy i pozostałe atrakcje.

- W tym roku postawiliśmy na warzywa i z tym związane są nasze zabawy. Ale nie tylko. Dzieci tworzą zwierzątka z siana, jest miasteczko ruchu drogowego, rodzinna gra terenowa, stoiska handlowe od waty cukrowej poprzez pyszne ciasta Pałacu Pakoszów a chyba najsympatyczniejszą atrakcją jest ognisko z kiełbaskami – wylicza Anna Kalisz.

Dzień Jesieni ma na celu przede wszystkim wspólną integrację poprzez dobrą zabawę a także promocję Pałacu Pakoszów.| 936 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 4 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry