WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Forum kooperacji firm - trwają zapisy!

Od KARR S.A. 14-09-2018 : 12:44

Bez otwartości na współpracę nie ma innowacyjnych rozwiązań. Dlatego tak ważna jest wzajemna wymiana doświadczeń między Partnerami.

 

Piotr Miedziński- Prezes Karkonoskiej Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego– Marszałek Województwa Dolnośląskiego zapraszają do wzięcia udziału w 25. Polsko-Niemiecko-Czeskie Forum Kooperacji Firm. To największa giełda kooperacji w Polsce dla branży technicznej, logistycznej i IT.. Służy przede wszystkim mikro, małym i średnim firmom do zaprezentowania oferty, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych. Tegoroczne Forum będzie tym wyjątkowe, że do udziału w Forum zostali zaproszeni eksperci, których wiedza i praktyka, pomoże przedsiębiorcom jeszcze lepiej odnajdywać się w meandrach współczesnego biznesu. Jedną z prelegentek będzie Joanna Janowicz - doradca biznesowy i strateg marki z wystąpieniem z prelekcją dotyczącą budowania marki. A Mateusz Biernacki z RekinySukcesu.pl wyjaśni na czy polega „ E-marketing kreatywny – narzędzia analityczne i trendy w zagranicznych relacjach handlowych”.

Naprawdę warto być z nami 24.10.2018 r. Zapisy na www.karr.pl do 20 września. Udział w forum jest bezpłatny.

Projekt „Wsparcie transgranicznej i wspierającej innowację współpracy na polsko - saksońskim pograniczu” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.

 | 200 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 10 + 7 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry