WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Wykorzystał okazję i ukradł portfel. Jego łupem padły dokumenty oraz karty.

Od KMP JG 12-09-2018 : 10:24

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozi mężczyźnie, który podejrzany jest o kradzież portfela wraz z dokumentami, kartami i innymi drobnymi przedmiotami. Do kradzieży doszło na terenie jednego z basenów. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 30 lipca br. na jednym z basenów. 19-latek wykorzystał chwilową nieuwagę pokrzywdzonego i z plecaka ukradł mu portfel. Jego łupem padły dokumenty, karty płatnicze oraz inne drobne przedmioty o wartości około 250 zł.

Kiedy pokrzywdzony zorientował się, że portfel zniknął powiadomił o przestępstwie policję. Funkcjonariusze w oparciu o uzyskane informacje oraz rysopis wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ten czyn.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzież grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP JG| 482 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 4 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry