WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Zmiany w rozkładzie jazdy Intercity

Od 10-09-2018 : 08:20

Od 9 grudnia 2018 wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów.

Na stronach kolejowych został opublikowany projekt rozkładu spółki Intercity. Jest kilka nowości na plus dla Jeleniej Góry jak i Szklarskiej Poręby. 

Pierwszy dalekobieżny pociąg z Jeleniej Góry wyjedzie o godz. 4.40 (kursuje oprócz niedziel) i będzie to EIP "Pendolino" do Warszawy Wsch. przez Wałbrzych , Wrocław , Opole , Częstochowę. Czas przejazdu 5.41h.

O godzinie 7.25 codziennie odjedzie IC Barnim do Świnoujścia przez Wałbrzych,Wrocław,Leszno,Poznań,Krzyż,Szczecin Gł.,Międzyzdroje .

10.20 to czas na IC Chełmoński do Przemyśla Gł. przez Wałbrzych,Wrocław,Opole,Częstochowę,Kraków,Rzeszów .

12.41 to kolej na nowość w rozkładzie czyli IC Słowacki codziennie Jelenia Góra - Ełk przez Wałbrzych ,Wrocław,Piotrków Trybunalski,Warszawę,Białystok. W sezonie letnim,zimowym,majówka,weekendy będzie kursował ze Szklarskiej Poręby Górnej. 

15.57 to EIC Śnieżka Szklarska Poręba Górna - Warszawa Wsch. kursujący w weekendy i święta przez cały rok przez Wałbrzych,Wrocław,Opole,Częstochowę .

16.10 to zaś TLK Halny do Bydgoszczy Gł. przez Wałbrzych ,Wrocław,Leszno,Poznań,Gniezno .

19.52 to także nowość w rozkładzie czyli TLK Łebsko do Łeby i Kołobrzegu przez Wałbrzych,Wrocław,Głogów,Zieloną Górę ,Kostrzyn,Szczecin,Koszalin kursujący przez całe wakacje codziennie .

21.25 to IC Karkonosze do Białegostoku przez Lubań Śl.,Legnicę ,Wrocław,Opole,Częstochowę,Piotrków Trybunalski,Łódz . W weekendy i sezonie zimowym,letnim,majówka skład będzie kursował ze Szklarskiej Poręby Górnej .

Ostatnim pociągiem tej spółki jest TLK Rozewie , wyjazd codziennie o godz. 21.43 w kierunku Gdynii Gł. przez Wałbrzych,Wrocław,Leszno,Poznań,Gniezno,Bydgoszcz. Przez całe wakacje pociąg ten będzie kursował bezpośrednio do Helu .Projekt może ulec kosmetycznym zmianom.

EIP - Express InterCity Premium 

IC - InterCity

EIC - Express InterCity

TLK - Twoje Linie Kolejowe| 1527 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 1 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry