WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Wyniki spotkań IV ligi, okręgówki i A-klasy

Od Robert Kotecki 09-09-2018 : 13:53

Na piłkarskich boiskach naaszego regiony rozegrany zostały kolejne spotkania rozgrywek piłkarskich IV ligi, ligi okręgowej oraz A-klasy

V kolejka IV ligi dolnośląskiej:

grupa zachodnia:

sobota, 8 września 2018:

Orla Wąsosz - AKS Strzegom 0-0
Victoria Ruszów - Orkan Szczedrzykowice 1-2
3KF Włókniarz Mirsk - Chrobry II Głogów 0-1
Prochowiczanka Prochowice - Górnik Złotoryja 1-2

niedziela, 9 września 2018:

Sparta Rudna - BKS Bolesławiec, godz. 17:00 w Lubinie
Stal Chocianów - Sparta Grębocice, godz. 17:00

niedziela, 25 listopada 2018:

Apis Jędrzychowice - Karkonosze Jelenia Góra, godz. 11:00

Pauzuje Odra Ścinawa.

V kolejka ligi okręgowej:

sobota, 8 września 2018:

Granica Bogatynia - Hutnik Pieńsk 1-3
Włókniarz Leśna - Cosmos Radzimów 2-0
Piast Bolków - Chrobry Nowogrodziec 0-0
Stella Lubomierz - Olimpia Kamienna Góra 2-1
Łużyce Lubań - GKS Warta Bolesławiecka 1-2
Gryf Gryfów Śląski - Nysa Zgorzelec 0-0
Woskar Szklarska Poręba - Pogoń Świerzawa 2-1 

niedziela, 9 września 2018:

Piast Wykroty - Lotnik Jeżów Sudecki, 0-1

III kolejka A-klasy:

grupa I:

niedziela, 9 września 2018:

Włókniarz Chełmsko Śląskie - Olimpia Kowary 1-6
Lechia Piechowice - Pogoń Wleń 5-2
Halniak Miłków - Kwarc Pisarzowice 0-2
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Mysłakowice 1-2
Bóbr Marciszów - KS Łomnica 3-0
Budowlani Wojcieszów - Orzeł Wojcieszów 3-1
Pub Gol Jelenia Góra - Czarni Przedwojów 3-2 

grupa II:

sobota, 8 września 2018:

Granica Miłoszów - KS Stara Kamienica 5-1
Kwisa Świeradów Zdrój - Błękitni Studniska Dolne 4-0

niedziela, 9 września 2018:

Pogoń Markocice - WKS Żarki Średnie 2-1
Zjednoczeni Porajów Kopaczów - Piast Zawidów 0-3
LZS Kościelnik - Iskra Łagów 4-3
Czarni Lwówek Śląski - Chmielanka Chmieleń 6-0
Olsza Olszyna - Skalnik Rębiszów 2-0

grupa III:

sobota, 8 września 2018:

Górnik Węgliniec - Twardy Świętoszów 1-3
GKS Iwiny - KS Łąka 3-0

niedziela, 9 września 2018:

GKS Tomaszów Bolesławiecki - Rybak Parowa 0-2
KS Stare Jaroszowice - LKS Ocice 2-3
Orzeł Gościszów - LZS Łaziska 4-0
Leśnik Osiecznica - GKS Gromadka 4-1
LZS Brzeźnik - Sparta Zebrzydowa 6-1

 

 



| 638 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 2 + 8 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry