WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Zapowiedź spotkań IV ligi dolnośląskiej, okręgówki i A-klasy

Od Adrian Klimas 07-09-2018 : 08:36

W najbliższy weekend (8-9 września) rozegrane zostaną spotkania w ramach rozgrywek IV ligi dolnośląskiej, klasy okręgowej i A-klasy. Poniżej zestaw par.

 

IV liga dolnośląska (grupa zachodnia)

 

sobota, 8 września 2018:

Orla Wąsosz - AKS Strzegom, godz. 16:00
Victoria Ruszów - Orkan Szczedrzykowice, godz. 17:00
3KF Włókniarz Mirsk - Chrobry II Głogów, godz. 17:00
Prochowiczanka Prochowice - Górnik Złotoryja, godz. 17:00

niedziela, 9 września 2018:

Sparta Rudna - BKS Bolesławiec, godz. 17:00 w Lubinie
Stal Chocianów - Sparta Grębocice, godz. 17:00

środa, 12 września 2018:

Apis Jędrzychowice - Karkonosze Jelenia Góra, godz. 17:00

Pauzuje Odra Ścinawa.


 

Klasa okręgowa

 

sobota, 8 września 2018:

Granica Bogatynia - Hutnik Pieńsk, godz. 15:00
Włókniarz Leśna - Cosmos Radzimów, godz. 16:00
Piast Bolków - Chrobry Nowogrodziec, godz. 16:00
Stella Lubomierz - Olimpia Kamienna Góra, godz. 17:00
Łużyce Lubań - GKS Warta Bolesławiecka, godz. 17:00
Gryf Gryfów Śląski - Nysa Zgorzelec, godz. 17:00
Woskar Szklarska Poręba - Pogoń Świerzawa, godz. 17:00

niedziela, 9 września 2018:

Piast Wykroty - Lotnik Jeżów Sudecki, godz. 16:00


 

 

A-klasa

 

grupa I:

niedziela, 9 września 2018:

Włókniarz Chełmsko Śląskie - Olimpia Kowary, godz. 11:00
Lechia Piechowice - Pogoń Wleń, godz. 11:00
Halniak Miłków - Kwarc Pisarzowice, godz. 11:00
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Mysłakowice, godz. 15:00
Bóbr Marciszów - KS Łomnica, godz. 15:00
Budowlanie Wojcieszów - Orzeł Wojcieszów, godz. 16:00
Pub Gol Jelenia Góra - Czarni Przedwojów, godz. 17:00 przy Lubańskiej

grupa II:

sobota, 8 września 2018:

Granica Miłoszów - KS Stara Kamienica, godz. 16:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Błękitni Studniska Dolne, godz. 16:30

niedziela, 9 września 2018:

Pogoń Markocice - WKS Żarki Średnie, godz. 15:00
Zjednoczeni Porajów Kopaczów - Piast Zawidów, godz. 15:00
LZS Kościelnik - Iskra Łagów, godz. 15:00
Czarni Lwówek Śląski - Chmielanka Chmieleń, godz. 15:00
Olsza Olszyna - Skalnik Rębiszów, godz. 17:00

grupa III:

sobota, 8 września 2018:

Górnik Węgliniec - Twardy Świętoszów, godz. 15:00
GKS Iwiny - KS Łąka, godz. 17:00

niedziela, 9 września 2018:

GKS Tomaszów Bolesławiecki - Rybak Parowa, godz. 14:00
KS Stare Jaroszowice - LKS Ocice, godz. 15:00
Orzeł Gościszów - LZS Łaziska, godz. 15:00
Leśnik Osiecznica - GKS Gromadka, godz. 15:00
LZS Brzeźnik - Sparta Zebrzydowa, godz. 15:00



| 234 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 10 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry