WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Wykorzystała skradzioną kartę płatniczą. 7 razy zapłaciła nią za zakupy.

Od KMP JG 07-09-2018 : 08:14

Policjanci zatrzymali kobietę, która posłużyła się skradzioną kartą płatniczą. Jeleniogórzanka kilka razy zapłaciła nią za zakupy. Do przestępstwa doszło 1 sierpnia br. w Jeleniej Górze. Pokrzywdzony poniesione straty oszacował na kilkaset zł. Teraz grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 21-letnią kobietę podejrzaną o kradzież z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 1 sierpnia br. w Jeleniej Górze. Tego dnia jej chłopak włamał się do auta i ukradł między innymi plecak wraz z dokumentami i kartą płatniczą. Mężczyzna przekazał ją 21 –latce, która postanowiła ją wykorzystać i zapłaciła nią 7 razy za różne zakupy.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie, na podstawie zebranych informacji oraz na podstawie analizy monitoringu wytypowali i zatrzymali 21-latkę jako podejrzewaną o te czyny.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz odpowie ona za kradzież z włamaniem, za co grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska| 387 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 2 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry