WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Sport

Wyniki spotkań IV ligi, okręgówki i A-klasy

Od AK 31-08-2018 : 11:26

W najbliższy weekend (1-2 września) rozegrane zostaną spotkania w ramach rozgrywek IV ligi dolnośląskiej, klasy okręgowej i A-klasy. Poniżej zestaw par.

 

IV liga dolnośląska (grupa zachodnia)

 

piątek, 31 sierpnia 2018:

AKS Strzegom - 3KF Włókniarz Mirsk 2-0 (1-0)

sobota, 1 września 2018:

Górnik Złotoryja - Victoria Ruszów 3-1 (3-1)
Chrobry II Głogów - Odra Ścinawa 3-0 (1-0)
BKS Bolesławiec - Prochowiczanka Prochowice 2-1 (2-0)
Sparta Grębocice - Apis Jędrzychowice 3-4 (3-0)
Orkan Szczedrzykowice - Stal Chocianów 1-2 (0-1)
Karkonosze Jelenia Góra - Orla Wąsosz 4-2 (2-2)


niedziela, 2 września 2018:

Orkan Szczedrzykowice - Stal Chocianów, 1-2 w Prochowicach

Pauzuje Sparta Rudna.


 

Klasa okręgowa

 

sobota, 1 września 2018:

Łużyce Lubań - Piast Wykroty 2-1
Hutnik Pieńsk - Gryf Gryfów Śląski 0-4
Pogoń Świerzawa - GKS Warta Bolesławiecka 1-3
Nysa Zgorzelec - Stella Lubomierz 4-2
Lotnik Jeżów Sudecki - Piast Bolków 3-0
Olimpia Kamienna Góra - Woskar Szklarska Poręba 1-3

niedziela, 2 września 2018:
Chrobry Nowogrodziec - Włókniarz Leśna 0-3
Cosmos Radzimów - Granica Bogatynia 0-2


 

A-klasa

 

sobota, 1 września 2018:

Orzeł Wojcieszów - Lechia Piechowice 3-0
Czarni Przedwojów - Halniak Miłków 2-1

niedziela, 2 września 2018:

Pogoń Wleń - Pub Gol Jelenia Góra 3-3
Orzeł Mysłakowice - Włókniarz Chełmsko Śląskie 1-2
Kwarc Pisarzowice - Czarni Strzyżowiec 1-3
KS Łomnica - Budowlani Wojcieszów 2-3
Olimpia Kowary - Bóbr Marciszów 5-0

grupa II:

sobota, 1 września 2018:

Błękitni Studniska Dolne - Granica Miłoszów 2-2
Piast Zawidów - LZS Kościelnik 5-1
Skalnik Rębiszów - Czarni Lwówek Śląski 1-2
Iskra Łagów - Pogoń Markocice 0-1

niedziela, 2 września 2018:

WKS Żarki Średnie - Olsza Olszyna 1-1
Chmielanka Chmieleń - Kwisa Świeradów Zdrój 1-3
KS Stara Kamienica - Zjednoczeni Porajów Kopaczów 3-3

grupa III:

niedziela, 2 września 2018:

Sparta Zebrzydowa - Górnik Węgliniec 0-6
KS Łąka - GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-6
LZS Łaziska - KS Stare Jaroszowice 3-2
Leśnik Osiecznica - Rybak Parowa 2-2
LKS Ocice - GKS Iwiny 0-0
GKS Gromadka - LZS Brzeźnik 2-4



niedziela, 25 listopada 2018:

Twardy Świętoszów - Orzeł Gościszów, godz. 13:00



| 701 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 5 + 5 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry