WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Zatrzymany za włamanie oraz kradzież skutera.

Od KMP JG 31-08-2018 : 11:20

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kradzież z włamaniem oraz kradzież. Przestępstw tych dopuścił się w Kowarach w lipcu br. Starty pokrzywdzonych wynoszą ponad 3000 zł. Policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tych spraw. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach w wyniku prowadzonych działań ustalili, a następnie zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kradzież z włamaniem oraz o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, 22-latek dopuścił się w Kowarach w lipcu br. włamania do pomieszczenia gospodarczego. Jego łupem padły elektronarzędzia oraz narzędzia budowlane. Ponadto w tym samym czasie, mężczyzna z prywatnej posesji ukradł skuter na szkodę innego mieszkańca Kowar. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą ponad 3 tysiące złotych.

Jak się okazało, przestępstwa te nie były wcześniej zgłoszone. Policjanci dotarli do pokrzywdzonych i przyjęli zawiadomienia o popełnieniu przestępstw na ich szkodę. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tych spraw oraz ustalają co mężczyzna zrobił ze skradzionym mieniem.

Teraz za popełnione czyny grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

 

 | 380 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 9 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry