WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Wyczyny lwóweckich osiłków

Od lwowecki.info 06-08-2018 : 10:19

W Lwówku Śląskim mieszka wielu silnych mężczyzn. Większość z nich nadmiar energii zostawia w pracy, bądź podczas uprawiania sportu. Są też i tacy, dla których praca, czy sport to banalne, staromodne i oklepane zajęcie. Ci swoją siłę sprawdzają mocując się ze znakami drogowymi, czy walcząc z wiatami przystankowymi. Można by rzecz, jacy siłacze, takich przeciwników sobie wybierają.

 

W piątek jeden z poirytowanych czytelników poinformował redakcję lwówecki.info o efektach takich nocnych „zawodów sportowych”, w których osiłki mocowali się właśnie ze znakami drogowymi. Z relacji czytelnika wynika, iż na ulicy Rzecznej w Lwówku Śląskim udało im się pokonać jeden ze znaków oraz nadwyrężyć stabilność lustra drogowego. 

Faktycznie, znak poddał się i do dziś leży na ziemi. Nasz czytelnik zwraca uwagę, iż służby drogowe powinny jak najszybciej zabezpieczyć tablice znaku, bo są one jeszcze całkiem dobre a wymienić należy tylko sam słupek. Tylko zdaniem czytelnika należy tu szybko zadziałać, zanim znajdą się zawodnicy chętni do stanięcia w szranki z tablicami znaków. 

 

Co do stojącego w pobliżu lustra drogowego sprawdza się tu teraz przysłowie, „na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą”. W lwóweckiej wersji dotyczy to szczególnie tych młodych, które swoją siłą chcą zaimponować koleżankom i kolegom a nie stać ich na nic lepszego. Jak widać na zdjęciach wracająca znad rzeki grupka bardzo młodych ludzi starała się dobić niepokonane przez poprzedników lustro. Chociaż być może była to próba przywrócenia osłabionego „zawodnika’ do pionu? Tak czy inaczej lustro przetrwało kolejną rundę, aczkolwiek jest już mocno osłabione i wymaga niezwłocznej reanimacji. 
 Na marginesie reanimacji wymaga także lustro u zbiegu ulic Jaśkiewicza i Granicznej. 
 | 1011 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 6 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry