WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Nietrzeźwy kierujący z 15 letnim zakazem kierowania pojazdami.

Od KMP JG 06-08-2018 : 09:57

Kara pozbawienia wolności nawet do lat 5 grozić może mężczyźnie, który po pijanemu kierował samochodem oraz wbrew zakazom sądowym, które obowiązują go do 2031 roku. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w Jeleniej Górze. Przeprowadzone badanie wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

 

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz o naruszenie zakazów sądowych.

Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej br. około godziny 18 w Jeleniej Górze na ul. Sobieskiego.

Policjanci zatrzymali go do kontroli, gdyż sposób jazdy wskazywał, że kierujący audi A3 może być pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie potwierdziło zawartość alkoholu w organizmie. Wykazało ponad promil alkoholu. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna posiada również aktywne zakazy prowadzenia pojazdów, które obowiązują go od 2016 roku do 2031.

Mężczyźnie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazów sądowych grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Małgorzata Gorzelak

 | 1058 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 10 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry