WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Basen przy Sudeckiej jednym ze środków na upały

Od Muzyczneradio.com.pl 01-08-2018 : 13:40

Wszystko wskazuje na to, że a falą tropikalnych upałów, będziemy zmagać się przynajmniej do końca tygodnia. Miejskie kąpielisko przy ul. Sudeckiej czeka.

 

Wszystko wskazuje na to, że a falą tropikalnych upałów, będziemy zmagać się przynajmniej do końca tygodnia. Nie wszyscy dobrze znoszą taką pogodę. Jednym z najlepszych miejsc w takim czasie jest miejskie kąpielisko przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze. Podczas weekendów są tam nieprzebrane tłumy gości ale w tygodniu odwiedzających jest znacznie mniej , przez co komfort wypoczynku jest dużo większy - mówi z-ca dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze.

 

Podstawowym zaleceniem wszystkich lekarzy jest spożywanie zwiększonej ilości płynów. Najlepiej kiedy będzie to woda mineralna, niegazowana. Warto też wspomagać naszą 'pitną' dietę o produkty z dużą zawartością magnezu i potasu. To ostatnie oznacza, że miłośnicy kawy powinni się pożegnać choć na kilka dni ze swym ukochanym trunkiem, wypłukującym z organizmu te składniki. O swoim ulubionym napoju powinni zapomnieć również piwosze - alkohol i upał to zła kombinacja.

 
źródło : http://Muzyczneradio.com.pl| 1795 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 10 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry