WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Potrąciła dziecko i uciekła z miejsca zdarzenia!

Od 01-08-2018 : 10:09

Wczoraj (31 lipca) około godziny 11:00 na Zabobrzu rowerzystka potrąciła niespełna 4-letnią dziewczynkę i uciekła z miejsca zdarzenia. Poszkodowana ze wstrząśnieniem mózgu została zabrana do szpitala. Sprawczyni poszukiwana!

 

Informację o zdarzeniu zamieściła na portalu społecznościowym facebook matka poszkodowanej : 

Wczoraj ( 31 lipca / wtorek) o godz 11:00 na CHODNIKU przy ul Kiepury 25 , została potrącona przez rowerzystkę moja niespełna 4 letnia córka! ( była pod opieka dorosłych) Sprawczyni po krótkim zatrzymaniu uciekła z towarzyszącym jej mężczyzną ( również na rowerze) z miejsca zdarzenia !! Dziecko zostało zabrane karetką do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu i innymi obrażeniami ! Obecnie przebywa na oddziale chirurgii dziecięcej.

Opis wyglądu kobiety (wg. świadka zdarzenia) : Kobieta w wieku ok 60/65 lat , blond włosy ( długość do ucha) , nosi okulary lecznicze , tęgiej budowy ciała . Jechała na rowerze typu „damka” rower miejski z koszem z przodu . Ubrana w jasne spodnie i ciemna koszulkę ! Razem z mężczyzna ( starszy pan z wąsami ubrany w długie ciemne spodnie) poruszali się rowerami od strony Polo Market ( Zabobrze) w kierunku Jeżowa Sudeckiego . 
 

Jeżeli ktokolwiek widział , lub zna sprawczynie proszony jest o kontakt 608023288 lub z policja w Jeleniej Gorze .

Będziemy wdzięczni za pomoc i udostępnienie posta !!!

 

źródło : https://www.facebook.com/alina.piotrowska.35| 4223 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 3 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry