WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Zatrzymany za kradzież telefonu i kart płatniczych w jeleniogórskiej kwiaciarni.

Od KMP JG 01-08-2018 : 09:23

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież telefonu oraz kart płatniczych w jeleniogórskiej kwiaciarni. Mężczyzna wykorzystał okazję i ukradł właścicielce kwiaciarni telefon oraz karty płatnicze. Wartość telefonu pokrzywdzona oszacowała na ponad 1000 zł. Policjanci odzyskali skradziony telefon i karty płatnicze. Teraz grozić może sprawcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Do zdarzenia doszło 30 lipca br w jednej z jeleniogórskiej kwiaciarni. 24-latek wykorzystując nieuwagę właścicielki kwiaciarni, która wykładała kwiaty, ukradł jej telefon komórkowy i karty płatnicze. Wartość telefonu właścicielka oszacowała na ponad 1000 zł.

Kiedy pokrzywdzona zorientowała się, że zginął jej telefon oraz karty płatnicze, powiadomiła o przestępstwie policję. Funkcjonariusze przeanalizowali nagrania z kamer monitoringu i zauważyli mężczyznę, który kradł przedmioty z kwiaciarni. Na drugi dzień, podczas patrolowania ulic miasta, policjanci zauważyli mężczyznę podejrzanego o kradzież. Zatrzymanym okazał się 24-latek, mieszkaniec powiatu jarocińskiego, który kilka dni wcześniej wynajął mieszkanie w Jeleniej Górze. W trakcie przeszukania wynajmowanego mieszkania, policjanci odnaleźli zarówno telefon jak i karty płatnicze skradzione w kwiaciarni oraz 10 porcji amfetaminy.

Teraz za kradzież grozić może mężczyźnie nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Małgorzata Gorzelak| 459 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 8 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry