WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Jeleniogórscy policjanci prowadzili działania prewencyjne pod nazwą "Smog"

Od KMP JG 01-08-2018 : 08:23

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze 30 lipca br. w regionie prowadzili działania pod nazwą "SMOG". Były to działania kontrolno?prewencyjne na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, a ich celem jest zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery. Policjanci eliminowali z ruchu drogowego pojazdy niesprawne technicznie.

 

Jeleniogórscy policjanci 30 lipca br. prowadzili w regionie jeleniogórskim działania pod kryptonimem „SMOG”. Funkcjonariusze eliminowali z ruchu pojazdy w przypadku stwierdzenia naruszenia wymagań ochrony środowiska, przede wszystkim w kwestii nadmiernego zadymienia. Policjanci reagowali na wykroczenia drogowe związane ze stanem technicznym pojazdów. Działania te pozwoliły na wyeliminowanie z ruchu drogowego auta niesprawnych technicznie, a w szczególności emitujące spaliny o nadmiernej toksyczności.

W trakcie prowadzonych działań policjanci skontrolowali 55 pojazdów i zatrzymali 2 dowody rejestracyjne w związku ze stanem technicznym.

 

podinsp. Małgorzata Gorzelak

 

 | 437 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 9 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry