WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Dachowanie pod Karpaczem

Od Adrian Klimas 31-07-2018 : 14:05

To już drugie w dzisiejszym dniu (31.07) zdarzenie drogowe w naszym regionie. Rano informowaliśmy o zderzeniu w Podgórzynie, a chwilę po południu tuż przed wjazdem do Karpacza doszło do dachowania VW Polo.

 

Do zdarzenia doszło ok. godziny 13-tej. Kierujący VW Polo jadąc drogą z Karpacza w kierunku Sosnówki stracił panowanie nad pojazdem, wpadł do rowu i dachował. Na miejscu pierwszej pomocy udzielili nadjeżdżający kierowcy. Chwilę później pojawiła się straż pożarna, karetka pogotowia i policja. Zarówno kierowcy jak i pasażerowi VW nie stało się nic poważnego. Droga na czas prowadzonych czynności była zablokowana.

Komunikaty z tego wydarzenia cały czas przekazywane były na kanale "jelenia112" w aplikacji Zello_PL. Zainstaluj w swoim telefonie tą apkę, a zmienisz swoje urządzenie w CB radio. Będziesz mógł przekazywać komunikaty głosowe innym kierowcom, będziesz mógł również nasłuchiwać informacji z innych zdarzeń w naszym regionie. Przełom w komunikacji pomiędzy kierowcami!! Zello - Polska112| 7331 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 2 + 1 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry