WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Para zatrzymana w związku z zabójstwem.

Od KMP JG 09-07-2018 : 11:36

Policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę w związku z zabójstwem. Do  przestępstwa doszło w jednej z miejscowości powiatu jeleniogórskiego w maju br. Mężczyzna  odpowie za zabójstwo za co grozić mu może nawet dożywocie, a kobieta za ukrywanie dowodów oraz nieudzielenie pomocy. Para została już przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratury  tymczasowo aresztowana na 3 miesiące.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku podjętych czynności zatrzymali 33-letnią kobietę oraz 39-letniego mężczyznę w związku z zabójstwem.  

Jak ustalili funkcjonariusze, do przestępstwa doszło 22 maja br. w Szklarskiej Porębie.  

Pokrzywdzony był poszukiwany przez policjantów od ponad miesiąca w związku ze zgłoszeniem jego zaginięcia. Pierwsze ślady dotyczące zabójstwa wyszły na jaw kilka dni później. Dalsze czynności i zebrane dowody pozwoliły na zatrzymanie kobiety i mężczyzny.

Podejrzanemu Prokurator przedstawił  zarzut zabójstwa za co grozić mu może nawet dożywocie, a jego konkubinie  zarzut ukrywania dowodów oraz nieudzielenia pomocy. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze 6 lipca br. na wniosek Prokuratury zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

podinsp. Edyta Bagrowska

O sprawie pisaliśmy TUTAJ

 | 2603 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 6 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry