WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Za rozbój trafili do aresztu.

Od KMP JG 09-07-2018 : 11:26

Policjanci zatrzymali 2 jeleniogórzan, którzy podejrzani są o rozbój. Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze na początku lipca br. Napastnicy pobili i okradli pokrzywdzonego. Ich łupem padły pieniądze, którymi się po przestępstwie podzielili. Teraz grozić im może nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratora Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 1 miesiąca.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 2 jeleniogórzan wieku 24 i 25 lat podejrzanych o rozbój.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 1 lipca br. w Jeleniej Górze pod jednym z dyskontów spożywczych. Napastnicy spotkali pokrzywdzonego w sklepie, gdzie zauważyli w jego portfelu gotówkę. Po wyjściu zaczepili go, pobili, a następnie okradli. Ich łupem padło ponad 1300 zł. Skradzioną gotówką mężczyźnie się podzielili.

Pokrzywdzony o napadzie powiadomił Policję. Funkcjonariusze w wyniku prowadzonych działań oraz zebranych w tej sprawie informacji wytypowali i zatrzymali podejrzewanych o ten czyn. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz za rozbój grozić im może nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Podejrzani zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, a następnie na wniosek Prokurator Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 1 miesiąca.

podinsp. Edyta Bagrowska| 822 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 5 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry