WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Zatrzymany za narkotyki. Miał amfetaminę, marihuanę, haszysz i tabletki ekstazy.

Od KMP JG 04-07-2018 : 13:34

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę, haszysz, i tabletki ekstazy. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letniego mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o posiadanie narkotyków.

1 lipca br. funkcjonariusze będąc na klatce schodowej budynku wielorodzinnego w Jeleniej Górze wyczuli wyraźny zapach marihuany. Okazało się, że zapach dochodzi z mieszkania, które opuszczały 3 osoby. Policjanci ustalili, że lokalu tym mieszka 24-letni mężczyzna. W trakcie czynności funkcjonariusze w szafie, pod łóżkiem znaleźli narkotyki. Była to marihuana, haszysz oraz 5 tabletek ekstazy. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać około 50 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy , sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, a także sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

24-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.Za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska| 1466 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 7 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry