WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Nietrzeźwy kierujący w rękach policjantów.

Od KMP JG 02-07-2018 : 13:36

Policjanci zatrzymali mężczyznę , który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 2,5 promila. Kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia o dalszych czynności. Teraz grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami na kilka lat.

 

Policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali 35-letniego obywatela Ukrainy podejrzewanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

1 lipca br. po godzinie 23.00 policjanci na ul. Jedności Narodowej w Szklarskiej Porębie zauważyli i zwrócili uwagę na pojazd marki Opel, którego sposób jazdy wskazywał, że kierujący może być nietrzeźwy.

Policjanci zatrzymali pojazd od kontroli drogowej. Kierowcą okazał się 35-letni obywatel Ukrainy. W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od niego wyraźny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało 2,5 promila.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

 | 768 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 2 + 4 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry