WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia w ruchu!

Od Adrian Klimas 02-07-2018 : 13:18

W najbliższym czasie w Jeleniej Górze możemy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Więcej w materiale filmowym poniżej.

 

Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia w ruchu! (zobacz film)

 

 

W okresie wakacyjnym możemy spodziewać się kilku utrudnień w ruchu drogowym. Pierwsze wynika z zamknięcia przejazdu mostem w ciągu ulicy Staromiejskiej, gdzie dokonano zmian w organizacji ruchu – kierujących prosimy o uważną jazdę. Roboty w tym miejscu rozpoczną się najpewniej jutro (3.07.) Drugie dotyczy prac przy budowie obwodnicy Maciejowej. Kończą się prace przygotowawcze przy wznoszonym tam moście, najprawdopodobniej – jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów budowy – w okresie 10 – 12 lipca można się spodziewać, że długie zespoły aut, które przywiozą do Jeleniej Góry elementy przęseł tego mostu będą oczekiwały na rozładunek na jednym z pasów ulicy Jana Pawła II oraz Konstytucji 3 Maja. W miejscu dobowy nie ma bowiem możliwości postoju tak znacznej liczby wielkich pojazdów. Z tej też przyczyny jadący do Wrocławia mogą spodziewać się, że jeden z pasów ruchu będzie przez kilka dni blokowany.

 

Kończy się już definitywnie odświeżanie oznakowania poziomego dróg. W Jeleniej Górze znaki te są namalowane na ogromnej powierzchni ponad 30.000 m kwadr. Z informacji wykonawcy wynika, że z tego zakresu 26 tys. m. kwadr. jest już pomalowanych na nowo.| 1903 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 1 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry