WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Miał narkotyki, a za odstąpienie od czynności obiecał policjantom łapówkę

Od KMP JG 29-06-2018 : 09:38

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę. Jeleniogórzanin w zamian za odstąpienie od czynności służbowych obiecał wręczyć im po 190 zł łapówki, a jak się zgodzą to on z bankomatu pobierze więcej gotówki. Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mieszkańca Jeleniej Góry podejrzewanego o posiadanie narkotyków oraz o obietnicę wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom.

28 czerwca 2018 roku około godziny 11.30 policjanci patrolując miasto na jednej z ulic zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem jego dziwnego zachowania.

Okazało się, że 28-latek posiadał w portfelu w folii aluminiowej ukryte narkotyki. Była to amfetamina. Jeleniogórzanin w zamian za odstąpienie od czynności służbowych zaproponował policjantom po 190 zł łapówki, a jak policjanci się zgodzą to on z bankomatu pobierze więcej gotówki.

28-latek trafił do policyjnego aresztu do dalszych czynności. Za posiadanie narkotyków oraz za obietnicę wręczenia policjantom korzyści majątkowej grozić mu może nawet do 10 lat więzienia. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

podinsp. Edyta Bagrowska| 1078 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 10 + 9 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry