WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Rowerzysta zatrzymany z narkotykami.

Od 14-06-2018 : 13:39

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Zabezpieczyli amfetaminę, z której można uzyskać około 50 porcji handlowych. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających . Teraz grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  Wydziału Prewencji z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 
33-letniego mężczyznę  podejrzanego o posiadanie narkotyków.
13 czerwca 2018 około godziny 17.45 policjanci na jednej z ulic w Jeleniej Górze zauważyli rowerzystę, który na ich widok przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli i sprawdzić co jest powodem dziwnego zachowania mężczyzny. Po kilku minutach funkcjonariusze go zatrzymali.  W trakcie kontroli mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Okazało się, że posiadał amfetaminę, z której można uzyskać około 50 porcji handlowych. 
Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy i sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków.
podinsp. Edyta Bagrowska| 1713 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 8 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry