WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Ukradł rower w myśl zasady "okazja czyni złodzieja".

Od 14-06-2018 : 13:31

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze 13 czerwca br. Poniesione straty pokrzywdzony oszacował na 800 zł. Skradziony jednoślad policjanci odnaleźli tego samego dnia w pomieszczeniu gospodarczym, gdzie został ukryty. Teraz mężczyźnie grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze wspólnie z przewodnikiem z psem  ustalili, a następnie  zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.
Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło  13 czerwca br.  w Jeleniej Górze. Właściciel pozostawił na chwilę niezabezpieczony  rower  pod jednym z budynków. Sytuację tę wykorzystał 19-latek i go ukradł. Jego wartość pokrzywdzony oszacował na 800 zł. 
Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie  informacji, a także w oparciu o analizę nagań z kamer monitoringu wytypowali, a następne jeszcze tego samego dnia zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ten czyn. Skradziony jednoślad funkcjonariusze odnaleźli w pomieszczeniu gospodarczym, w którym 19-latek go ukrył. Utracony jednoślad zwrócono pokrzywdzonemu.
 Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za kradzież grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
podinsp.  Edyta Bagrowska| 1034 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 9 + 9 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry