WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

"Razem Zmieniamy Jelenią Górę" popiera Jerzego Łużniaka

Od 11-06-2018 : 12:26

Podczas zwołanej dziś konferencji prasowej klub radnych : Razem Zmieniamy Jelenią Górę ogłosił, że w nadchodzących wyborach samorządowych udzieli poparcia Jerzemu Łużniakowi, jako kandydatowi na prezydenta Jeleniej Góry.

W poprzednich wyborach samorzadowych kandydatem "Razem Zmieniamy Jelenią Górę" był urzedujący jeszcze prezydent Marcin Zawiła, który jednak nie będzie się ubiegał o reelekcję. Prezydent jednocześnie wskazał na na swojego zastępcę jako naturalnego kandydata do najwazniejszej funkcji w mieście. Jerzy Łuzniak już wcześniej otrzymał rekomendację Platformy Obywatelskiej. Teraz swoje poparcie dla tej kandydatury zaeklarowało stowarzyszenie i klub radnych "Razem zmieniamy Jelenia Górą"

Dlaczego radni zdecydowali się poprzeć Jerzego Łuzniaka? 

Jerzy Łużniak to osoba kompetentna i stanowcza;  słucha mieszkańców i potrafi sprostać ich potrzebom. To człowiek, który ludzi łączy a nie dzieli. Pochodzi z Wielkopolski, stąd jego gospodarność i zamiłowanie do porządku. 

Na ręce Pana Jerzego Łużniaka złożyliśmy trzy nasze postulaty do zrealizowania w najbliższych latach: obniżki czynszów w mieszkaniach komunalnych; wprowadzenia dla dzieci, młodzieży i studentów bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską oraz ożywienia centrum miasta.

Razem Zmieniamy Jelenią Górę:
Anna Bałkowska - Cieplice, Sobieszów, Jagniątków i Goduszyn
Alicja Dusińska - centrum
Stanisław Dziedzic - Czarne  i  „Mała Poczta”
Danuta Wójcik - Zabobrze

z konferencji prowadziliśmy relację na żywo : 

 

 | 875 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 9 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry