WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Ukradł samochód i prowadził go bez uprawnień mając ponad 2,6 promila

Od 11-06-2018 : 10:33

Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu. Okazało się, że prowadził skradzione auto nie mając uprawnień, a mając ponad 2,6 promila. Prowadząc samochód stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w inne auta, a następnie w ogrodzenie. Za swoje wyczyny, zatrzymany odpowie teraz przed sądem.

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Kamiennej Góry. Jak ustalili policjanci, kierowca jadąc samochodem marki VW Transporter, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do kolizji z dwoma innymi autami.
 
Po zatrzymaniu okazało się, że 39 – letni mieszkaniec Kamiennej Góry był pod silnym działaniem alkoholu. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2,6 promila. Ponadto w trakcie kontroli drogowej policjanci ustalili, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania, a auto, którym się porusza jest kradzione.
 
Teraz mężczyzna za włamanie do samochodu i jego kradzież oraz kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 10. Dodatkowo zostanie ukarany za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz spowodowanie kolizji drogowej.| 633 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 10 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry