WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Festyn w "szóstce" kolejnym sukcesem

Od 10-06-2018 : 23:05

Setki mieszkańców Cieplic bawiło się na czwartym już Festynie Rodzinnym "Żyjmy Zdrowo i Wesoło" zorganizowanym w cieplickiej "szóstce".

Czwarty rok z rzędu z inicjatywy rodziców, przy wielkim wsparciu nauczycieli powstał Festyn Rodzinny „Żyjmy zdrowo i sportowo” w SP 6. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i jak co roku wszystkie atrakcje były darmowe co wyróżnia ten festyn od innych organizowanych w naszym regionie. Tutaj dzieci przychodzą się bawić a pieniądze zostawiają w punktach gastronomicznych, gdzie fundowane były ciasta, pierogi, grochówka i lody a pieniądze z utargu przeznaczone zostały na zakup sprzętu sportowego. Przybyli na festyn mogli skorzystać z wielu atrakcji takich jak: przejażdżka kucem, znakowanie rowerów, możliwość zdania na kartę rowerową, darmowa ścianka wspinaczkowa, gra w futbol, natomiast poza chłodzącymi w ten upalny dzień lodami przybyli mogli skorzystać z fontanny zorganizowanej przez strażaków. Odbyły się również zawody w chodzeniu na czas w rakietach śnieżnych przygotowanymi prze KPN, co niewątpliwie było ciekawostką o tej porze roku. Uczniowie „Mechanika” zaprezentowali ciekawostki techniczne, a Uzdrowisko Cieplice przygotowało platformy do symulacji jazdy na nartach. Paweł Skoczek przygotował szkołę tenisa a dla chcących podszkolić się w tańcu bracia Jacek i Wojciech Jeschke poprowadzili lekcje salsy i walca. „Przystań Twórcza” zadbała o stronę plastyczną zapewniając pełny wachlarz atrakcji.

W festynie wzięli udział przede wszystkim uczniowie i ich rodzice, ale jak poinformowali organizatorzy zawsze mile widziani są również mieszkańcy Cieplic nie mający nic wspólnego z „szóstką”, gdyż jest to festyn rodzinny i każdy jest mile widziany.| 718 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 7 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry