WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Piknik Rodzinny rozpoczął Kryształowy Weekend

Od Adrian Klimas 08-06-2018 : 18:22

W Piechowicach rozpoczął się "Kryształowy Weekend" czyli największe wydarzenie w kalendarzu miejskich imprez. Piątek upłynął pod znakiem pikniku rodzinnego.

 

 

Tegoroczny Kryształowy Weekend tradycyjnie rozpoczął się na terenie huty szkła kryształowego „Julia”, gdzie od godziny 16-tej każdy mógł spróbować swoich sił w różnego rodzaju warsztatach. A można było m.in. wykonać własnoręczne dekoracje, rysować, oglądać pod mikroskopem eksponaty przygotowane przez Karkonoski Park Narodowy czy stworzyć swój własny tatuaż z naturalnych barwników. Na koniec na małej scenie wystąpili młodzi lokalni artyści z grupy SPOKo a uroczystość zakończyła się pokazem Teatru Ognia. Piątkowe popołudnie było także okazją do spotkania byłych pracowników huty „Julia”, którzy tworzyli szklarską historię Piechowic.

A już jutro drugi dzień „Kryształowego Weekendu”. Będą oficjalne uroczystości a także atrakcje dla dzieci i dorosłych. Na koniec na scenie zlokalizowanej w pobliżu dworca PKP zaprezentuje się kabaret Ciacho a po nim odbędzie się koncert formacji Excelent. Harmonogram poniżej.

 

 

Kryształowy Weekend 2018 – sobota

Godz. 13.00 - odsłonięcie obelisku pamięci (park Szklany Ogród)

Godz. 14.00 - X-lecie zespołu "Szklarki" (park przy delikatesach)
Godz. 14.00 – 18.00 - Miasteczko Zabaw Rodzinnych,
Godz. 15.00 – 18.30 – „Dobre bo nasze”
Godz. 18.30 Kabaret Ciacho
Godz. 19.30 koncert zespołu Excelent
(ul. Mickiewicza, plac przy dworcu PKP)| 2017 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 6 + 7 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry