WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Amstaff wreszcie szczęśliwy

Od ZR 08-06-2018 : 13:28

Po trzech latach poszukiwań znalazł wreszcie nowy dom amstaf z jeleniogórskiego schroniska dla małych zwierząt. 11-letnia suka, choć przyjazna i wręcz słodka dla dorosłych, nie lubiła dzieci, dlatego wiele osób nie decydowało się na jej adopcję.

 

- Teraz jest szczęśliwa - mówi Anna Nikołajuk, kierowniczka schroniska. - Mieszka z ludźmi, którzy ją pokochali od pierwszego kontaktu, a do tego ma przejaciela - pieska, którego już posiadali. Razem biegają po łąkach i śpią głowa przy głowie.

 

Schronisko dla małych zwierząt stara się działa

, jak najlepsza klinika: ratuje zwierzęta, leczy je i jak najszybciej oddaje w ręce nowych właścicieli. To wręcz niewiarygodne, ale od stycznia do końca maja udało się jej w ten sposób wyadoptować aż 243 psy! Obecnie czekają na to kolejne 72. Dzisiaj nowych właścicieli znajdzie jeden z nich, a jutro kolejny.

- Kundla wziąłem ze schroniska dwa tygodnie temu - mówi Pan Marek Haliczko z Przesieki.- Na krok mnie nie odstępuje. zawsze musi być obok. Chodzi przy mnie noga w nogę! Jest nam po prostu ze sobą dobrze.| 1115 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 9 + 6 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry