WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Ponad 63 mandaty za nieprawidłowe parkowanie

Od KMP JG 08-06-2018 : 09:40

7 czerwca 2018 roku policjanci jeleniogórskiej drogówki wspólnie ze strażnikami miejskimi w mieście prowadzili działania dyscyplinujące wobec kierowców , którzy parkowali swoje pojazdy w miejscach niedozwolonych.

 

Policjanci jeleniogórskiej drogówki wspólnie ze strażnikami miejskimi dyscyplinowali kierowców, którzy parkowali swoje auta w miejscach niedozwolonych- na chodnikach, skrzyżowaniach, przejściach dla pieszych, miejscach dla osób niepełnosprawnych, w zatoczkach czy powierzchniach wyłączonych.

Efektem tych działań było ukaranie mandatami 63 kierowców za parkowanie w miejscach niedozwolonych, 1 kierowca za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Mundurowi założyli 7 blokad. W trakcie działań funkcjonariusze ujawnili między innymi następujące wykroczenia: nieprawidłowe parkowanie na chodniku - 2 kierujących, na przejściu dla pieszych-2, na skrzyżowaniu- 1 na powierzchni wyłączonej -1 oraz 24 kierujących na zakazie zatrzymywania się. Policjanci informują, że w trakcie kolejnych działań, w przypadku gdy pojazd będzie zaparkowany w miejscu zabronionym i będzie informacja , że może być usunięty, wówczas auta te nie będą blokowane, ale usuwane z drogi na koszt właścicieli.

Działania te prowadzone będą cyklicznie i policjanci zapowiadają kary, dla tych kierowców, którzy nie będą stosować się do obowiązujących przepisów w tym zakresie.

 

podinsp. Edyta Bagrowska| 837 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 5 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry