WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Włamał się remontowanego budynku

Od 07-06-2018 : 12:11

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem do budynku w remoncie w Kowarach. Łupem mężczyzny padły elektronarzędzia i sprzęt budowlany. Został spłoszony przez pracowników firmy ochroniarskiej i większość skradzionego mienia, porzucił uciekając. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach  zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego  podejrzanego o kradzież z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, do przestępstwa doszło 31 maja br. w Kowarach. 27-latek włamał się do jednego z budynków w remoncie. Jego łupem padły elektronarzędzia i sprzęt budowlany. W związku z tym, iż obiekt był monitorowany przez firmę ochroniarską, po chwili od włamania na miejscu pojawili się pracownicy ochrony, którzy spłoszyli włamywacza. Ten uciekając porzucił większość skradzionego mienia.

O włamaniu powiadomiono policję. Funkcjonariusze w oparciu o analizę nagrań z kamer monitoringu oraz na podstawie zebranych w tej sprawie informacje wytypowali 27-latka , jako podejrzewanego o ten czyn. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do przestępstwa.

Teraz za kradzież z włamaniem grozić mu  może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.| 646 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 6 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry