WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Wykorzystał okazję i ukradł 3 pary okularów.

Od KMP JG 05-06-2018 : 12:35

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł w jednym z jeleniogórskich salonów optycznych 3 pary okularów. Pokrzywdzony podmiot poniesione straty oszacował na blisko 1000 zł. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 27 marca br. w jednym z jeleniogórskich salonów optycznych. Mężczyzna wykorzystał nieuwagę personelu i ukradł z wystawy 3 pary okularów. Ich wartość pokrzywdzony podmiot oszacował na blisko 1000 zł.

Powiadomieni o kradzieży policjanci rozpoczęli poszukiwanie złodzieja. Funkcjonariusze w oparciu o analizę monitoringu oraz na podstawie zebranych informacji od pracowników sklepu ustalili i zatrzymali 35-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Mężczyzna przyznał się do kradzieży.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz co się stało ze skradzionym mieniem.

Teraz za popełniony czyn grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

 

 

 



| 757 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 6 + 5 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry