WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Nietrzeźwy kierujący z 10-letnim zakazem kierowania pojazdami.

Od KMP JG 05-06-2018 : 09:58

Kara pozbawienia wolności nawet do lat 5 grozić może mężczyźnie, który po pijanemu kierował samochodem oraz wbrew zakazom sądowym, które obowiązują go do 2025 roku. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w Jeleniej Górze. Przeprowadzone badanie wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

 

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego mieszkańca Żar podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz o naruszenie zakazów sądowych.

Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej 3 czerwca br. około godziny 8.00 w Jeleniej Górze na ul. Wrocławskiej.

Policjanci zatrzymali go do kontroli, gdyż sposób jazdy wskazywał, że kierujący fordem może być pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie potwierdziło zawartość alkoholu w organizmie. Wykazało blisko 2 promile. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna posiada również aktywne zakazy prowadzenia pojazdów, które obowiązują go od 2015 roku do 2025.

Tym razem mężczyźnie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazów sądowych grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

 | 888 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 2 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry