WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Kultura Dostępna - najlepsze polskie kino w kinach Helios!

Od Kino Helios 04-06-2018 : 10:43

Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy ostatnich miesięcy na wielkim ekranie! Dzięki wyjątkowemu projektowi Kultura Dostępna w każdy czwartek Widzowie kin Helios w całej Polsce mogą oglądać najnowsze, najbardziej cenione oraz nagradzane na festiwalach filmy polskiej produkcji.

 

Jako pierwszy w ramach czerwcowej odsłony cyklu zaprezentowany zostanie obsypany nagrodami na Festiwalu Filmowym w Gdyni „Najlepszy” - zrealizowana w hollywoodzkim stylu historia Jerzego Górskiego, mistrza świata w podwójnym triathlonie. Tydzień później (14 czerwca) Widzowie zobaczą poruszający dokument „Beksińscy. Album wideofoniczny” ukazujący życie tej niesamowitej rodziny za pośrednictwem prywatnych materiałów. 21 czerwca wyświetlona zostanie malarska animacja „Twój Vincent”, nominowana od Oskara biografia Vincenta Van Gogha. Ostatnim czerwcowym seansem będzie „Botoks” - film Patryka Vegi prezentujący autentyczne historie lekarek, które zmagają się z dyskryminacją, pogonią za młodością i presją macierzyństwa.

 

Kultura Dostępna w kinach” to projekt NCK, które wraz z siecią kin Helios zachęca do oglądania rodzimych produkcji w kinowej jakości. Dzięki dostępności kin w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu, projekt zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina.

 

W 2018 roku seanse z cyklu Kultura Dostępna odbywają się tradycyjnie, o godzinie 18:00 oraz (w wybranych kinach Helios) także o 13:00. Szczegółowe informacje dotyczące projektu, a także opcja rezerwacji oraz zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/kultura_dostepna. Zapraszamy do kin na najlepsze polskie filmy!| 380 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 6 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry