WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Wspólnota "Wolności 299" ma nowy plac zabaw.

Od Adrian Klimas 01-06-2018 : 17:37

O nowy plac rekreacji zlokalizowany w barwnym i zadbanym ogrodzie wzbogaciła się jeleniogórska wspólnota "Wolności 299". Uroczystego otwarcia placu dokonano w piątkowe (01.06) popołudnie, a udział w uroczystości wziął m.in. zastępca Prezydenta Miasta - Jerzy Łużniak.

 

Nieprzypadkowo - pierwszego dnia czerwca otwarto nowy plac rekreacji. Jest to pewnego rodzaju prezent dla najmłodszych mieszkańców wspólnoty. Konstrukcja zakłada bowiem, że z urządzeń mogą korzystać dzieci w wieku od czwartego do czternastego roku życia. Jak są to jedne z nielicznych urządzeń tego typu w Polsce.

 

- Jakiś czas temu w naszym ogrodzie powstała siłownia zewnętrzna. Nie mogli z niej jednak korzystać najmłodsi. Powstał więc pomysł, żeby podobne miejsce stworzyć właśnie dla nich – tłumaczy Józef Pawłowski, prezes wspólnoty „Wolności 299”.

 

Siłownia dla dzieci składa się z kilku urządzeń : rowerek, stepper, surfer oraz expander. Umożliwiają one nie tylko dobrą zabawę ale także poprawę kondycji i wspomagają prawidłowy rozwój.

Uroczystego otwarcia placu dokonał prezes wspólnoty – Józef Pawłowski wraz z Prezydentem Jerzym Łużniakiem oraz najmłodszymi mieszkańcami.

Inwestycja o wartości blisko 9 tysięcy złotych została pokryta w całości z funduszu remontowego wspólnoty.| 1234 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 1 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry