WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Sport

Wyniki spotkań IV ligi, okręgówki i A-klasy

Od Adrian Klimas 01-06-2018 : 12:52

W miniony weekend ( 2-3 czerwca ) rozegrane zostały spotkania w ramach rozgrywek IV ligi dolnośląskiej, klasy okręgowej i A-klasy. Poniżej wyniki.

IV liga dolnośląska (grupa zachodnia)

 

niedziela, 3 czerwca, godz. 17:00 (wszystkie mecze)

 

Nysa Zgorzelec

-

Włókniarz Mirsk

Orla Wąsosz

-

Górnik Złotoryja

Apis Jędrzychowice

-

Odra Ścinawa

Sparta Grębocice

-

Olimpia Kamienna Góra

AKS Strzegom

-

Stal Chocianów

Olimpia Kowary

-

Górnik Boguszów-Gorce

Chrobry II Głogów

-

Karkonosze Jelenia Góra (TYPUJ WYNIK)

Sudety Giebułtów

-

Orkan Szczedrzykowice


 

Klasa okręgowa

 

sobota, 2 czerwca

Granica Bogatynia - Woskar Szklarska Poręba 1-0
Victoria Ruszów - Pogoń Świerzawa 2-0
Orzeł Wojcieszów - Lotnik Jeżów Sudecki 0-2
GKS Warta Bolesławiecka - Cosmos Radzimów 1-1

Sparta Zebrzydowa - Gryf Gryfów Śląski 0-3 vo., 

TS Parzyce - Stella Lubomierz 0-3 vo.

 

 

 

 

 

 

BKS Bobrzanie Bolesławiec

-

Łużyce Lubań

3 czerwca, 11:00

Piast Wykroty

-

Hutnik Pieńsk

3 czerwca, 16:00


 

A-klasa

 

grupa I:

sobota, 2 czerwca 2018:

Piast Bolków - Lechia Piechowice, 6:0

niedziela, 3 czerwca 2018:

Halniak Miłków - Czarni Przedwojów, godz. 11:00
Orzeł Mysłakowice - Budowlani Wojcieszów, godz. 11:00
Victoria Czadrów - Pogoń Wleń, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 11:00
Amfibolit Leszczyniec - KS Łomnica, godz. 15:00

Pauzują Czarni Strzyżowiec.

grupa II

sobota, 2 czerwca 2018:

Chmielanka Chmieleń - Błękitni Studniska Dolne 1-6
Skalnik Rębiszów - Kwisa Świeradów Zdrój 0-5
Iskra Łagów - Piast Zawidów 0-2
LZS Kościelnik - Olsza Olszyna 2-2

niedziela, 3 czerwca 2018:

WKS Żarki Średnie - Włókniarz Leśna, godz. 12:00
Fatma Pobiedna - Pogoń Markocie, godz. 12:00
Czarni Lwówek Śląski - Zryw Bratków, godz. 16:00

grupa III

sobota, 2 czerwca 2018:

GKS Raciborowice - Górnik Węgliniec 0-3
Rybak Parowa - Chrobry Nowogrodziec 3-4
KS Stare Jaroszowice - GKS Iwiny 2-6

niedziela, 3 czerwca 2018:

KS Włodzice - LZS Łaziska, godz. 11:00
KS Łąka - Leśnik Osiecznica, godz. 11:00
GKS Gromadka - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 14:00
LKS Ocice - LZS Brzeźnik, godz. 15:00  



| 1092 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 9 + 1 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry