WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Lato w Termach Cieplickich - będzie się działo!

Od Adrian Klimas/Termy Cieplickie 16-05-2018 : 13:37

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwany moment w roku - wakacje! Okres wypoczynku i dobrej zabawy. Termy Cieplickie przygotowały kilka letnich imprez w plażowym, muzycznym klimacie! Co nas czeka? O tym poniżej.

 

Lato w Termach Cieplickich - konferencja prasowa

 

 


Już 30 maja Dzień Dziecka co oznacza wielkie otwarcie basenu sezonowego, pierwsze konkursy  i zabawy dla dzieci. Kilka dni później 5 czerwca II edycja akcji ,,Bezpieczne wakacje”. Połączenie nauki i zabawy to idealne rozwiązanie dla młodych pływaków. Dzieciaki oprócz kąpieli w basenach będą miały okazję nauczyć się zasad bezpiecznego zachowanie nad wodą, udzielania pierwszej pomocy oraz wzywania służb ratunkowych. 


Prawdziwym przedsmakiem wakacji 16 czerwca będzie koncert The Dumplings w strefie basenów zewnętrznych. Fani zespołu będą mogli rozkoszować się muzyką na żywo relaksując się na leżaku, tańcząc pod sceną lub szalejąc w basenie z wodą termalną!  


Następne imprezy szykują się w lipcu. Picnic of colors, kolorowy piknik i wielkie grillowanie to coroczna impreza w tym roku zaplanowana na 6 lipca! Na strefie basenów zewnętrznych czeka Was świetna zabawa, a dodatkowymi atrakcjami będą: bitwa na balony z wodą, animacje dla dzieci, balonowa siatkówka, konkursy, aquaaerobic i wiele innych. Tych, którzy pragną trochę relaksu zapraszamy do skorzystania z oferty masaży na świeżym powietrzu.  


Oglądaliście kiedyś dobry film pluskając się w basenach z ciepłą wodą? 27 lipca będzie okazja Nocne kino wodne! A jaki film to dowiecie się niebawem. Na tym jednak zabawa się nie kończy, ponieważ  w dalszej części wakacyjnej przygody 10 sierpnia zapraszamy na Projekt Plaża – palemki, dmuchańce, tańce, hulańce, a to wszystko wieczorową porą.

Kalendarz imprez : 

Szczegóły nt. imprez jak i ceny biletów tutaj : https://www.facebook.com/TermyCieplickie/| 907 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 6 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry