WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Mini Maraton DEADPOOL w kinie Helios!

Od Kino Helios 15-05-2018 : 08:18

Już w najbliższy piątek, 18 maja w kinie Helios odbędzie się niepowtarzalny filmowy wieczór z obiema częściami ekranizacji jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvela ostatnich lat - Mini Maraton DEADPOOL!

 

Kompletnie absurdalny, czarny humor, rozbrajające dialogi i galopująca akcja jeszcze długo po wyjściu z kina na 100% nie pozwolą zasnąć żadnemu z Widzów. Deadpool to najbardziej specyficzna postać ze świata Marvela,
a jego czarny humor natychmiast pokochały miliony!

 

Mini Maraton rozpocznie się o godzinie 20:00, pierwszą częścią serii, która stała się jednym z największych hitów 2016 roku. Chwilę później serca Widzów podbije wyczekiwana premiera - DEADPOOL 2!

 

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie Maratonu Filmowego.


Kino Helios w Jeleniej Górze zaprasza na niepowtarzalny wieczór superbohatera… zupełnie innego niż wszyscy inni! Bilety są dostępne w sprzedaży, szczegóły dotyczące seansów znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/nmf_deadpool. Pozostaje już tylko jedno pytanie - czy da się lepiej rozpocząć weekend?

 | 289 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 10 + 9 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry