WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Sport

Kolejne zwycięstwo trampkarzy KKS`u

Od KKS JG 14-05-2018 : 13:25

Kolejne 3 punkty dopisali na swoje konto trampkarze KKS JELENIA GÓRA. W rozegranym w Kamiennej Górze meczu pokonali Olimpię, rewanżując się za jesienną porażkę u siebie 3:5.

 

Mecz zacżął się od stratybramki przez jeleniogórzan w 9 minucie po ładnym, trudnym do obrony strzale Kacpra Cygala.Zanim do tego doszło dwie 100% sytuacje zmarnowali Paweł Frankiewicz i Bartek Sikora.Po stracie bramki KKS dominował na boisku, ale brakowało wykończenia akcji celnym strzałem.Dopierow 31 minucie Dawid Gil przedryblował kilku przeciwników i w zamieszaniu piłka trafiła na głowę Szymka Nalewajczyka, który wyrównał na 1:1.Trzy minuty później Wojtek Świesiulski świetną akcją minął przeciwników i przytomnie dograł do Marcina Wolińskiego, a ten bez trudu pokonał bramkarza Olimpii.

Druga połowa była pod całkowitą kontrolą KKS, który stwarzał kolejne sytuacje bramkowe, ale skuteczność nie była ich mocną stroną w tym meczu. Cieszy kolejna wygrana w dobrym stylu, z trudnym przeciwnikiem.

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA - KKS JELENIA GÓRA   1:3 (1:2)

1:0 - 9 min.Kacper Cygal, 1:1 - 31 min.Szymek Nalewajczyk, 1:2 - 34 min.Marcin Woliński, 1:3 - 41 min.Dawid Gil

 

Skład KKS JELENIA GÓRA:

Kuba Jaworski - Gabi Sowa /Wojtek Świesiulski/, Kamil Juszczyk, Kuba Winkel, Maciek Andruszkiewwicz - Szymek Nakewajczyk, Dawid Gil, Marcin Wolinski, Paweł Frankiewwicz - Bartek Sikora, Tomek Sikora - Piotr Leszczyński, Sebastian Sufleta-Iglik, Daniel Pawelec, Radek Peter

Trener: Grzegorz Królikowski

 

W sobotę 19.05.2018 o godz.12.15 KKS Jelenia Góra zagra w Parku Paulinum z Włókniarzem Mirsk.

 | 648 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 4 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry