WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
Wiadomości

Akcja prędkość jeszcze dziś!

Od KMP JG 13-05-2018 : 10:13

Do 13 maja 2018 roku policjanci jeleniogórskiej drogówki na głównych ciągach komunikacyjnych kotliny jeleniogórskiej prowadzić będą działania prewencyjne pod kryptonimem ?Prędkość?.

 

Działania te są skierowane w szczególności do tych kierowców, którzy rozwijają nadmierne prędkości, bardzo często niedostosowane do warunków panujących na drodze oraz do wszystkich uczestników ruchu drogowego, którzy nie stosują się do obowiązujących przepisów w tym zakresie.

 

Policjanci szczególnym nadzorem obejmą drogi główne naszego regionu, a pracę ich wspomaga : fotoradar, video –rejestratory i alkotesty. Podczas działań policjanci sprawdzą trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań, oraz sprawdzą czy kierowcy i pasażerowie podczas jazdy korzystają z pasów bezpieczeństwa.

 

Celem tych działań jest ograniczenie ilości zdarzeń drogowych oraz zwrócenie uwagi kierowców na fakt, iż przestrzeganie przepisów ruchu drogowego ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo na drodze.

 

podinsp. Edyta Bagrowska| 664 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 1 ):
WIADOMOŚCI SPORT OGŁOSZENIA LIGA TYPERA
do góry